Ali Akman: “Gol hükümdarı olmak istiyorum

DIŞ HABER – AJANSSPOR

Almanya Bundsliga takımlarından Eintracht Frankfurt ile 2025 yılına kadar kontrat imzalayan Ali Akman, kulüp televizyonuna açıklamalarda bulundu.

“Burada gol hükümdarı olmak istiyorum”

Frankfurt’ta gol hükümdarı olmak istediğini söyleyen genç oyuncu, “Burası inanılmaz, birinci gördüğümde çok şaşırdım. Taraftarımızın önünde oynamayı istiyorum. İnanıyorum ki kusursuz olacak. Burada çok gol atmak istiyorum. Şampiyonlar Ligi’nde oynamak ve burada şampiyon olmak istiyorum. Bunu başarabileceğimizi biliyorum. Ne hayal edebiliyorsanız bunu başarabiliriz. Buna inanıyorum ve burada gol hükümdarı olmak istiyorum.

Frankfurt’ta gol hükümdarı olmak istediğini söyleyen genç oyuncu, “Burası inanılmaz, birinci gördüğümde çok şaşırdım. Taraftarımızın önünde oynamayı istiyorum. İnanıyorum ki şahane olacak. Burada çok gol atmak istiyorum. Şampiyonlar Ligi’nde oynamak ve burada şampiyon olmak istiyorum. Bunu başarabileceğimizi biliyorum. Ne hayal edebiliyorsanız bunu başarabiliriz. Buna inanıyorum ve burada gol hükümdarı olmak istiyorum.

“Taraftar beni istemedi, buna bir şey yapamam”

Bursaspor’da takım dışı kalmasına da değinen Akman, “Bu türlü olmasını istemiyordum lakin Eintracht Frankfurt ile formasıyla gördüklerinde bu yolu seçtiler. Taraftar beni istemedi, buna bir şey yapamam. Fakat şu an çok memnunum ve hayatıma yeni bir sayfa açıyorum” diyerek kelamlarını tamamladı.

Bursaspor’da takım dışı kalmasına da değinen Akman, “Bu türlü olmasını istemiyordum lakin Eintracht Frankfurt ile formasıyla gördüklerinde bu yolu seçtiler. Taraftar beni istemedi, buna bir şey yapamam. Lakin şu an çok memnunum ve hayatıma yeni bir sayfa açıyorum” diyerek kelamlarını tamamladı.

10 gol ve 4 asist

18 yaşındaki oyuncu; bu dönem Bursaspor formasıyla çıktığı 20 maçta 10 gol ve 4 asist kaydetti.

18 yaşındaki oyuncu; bu dönem Bursaspor formasıyla çıktığı 20 maçta 10 gol ve 4 asist kaydetti.

.

.

Bir cevap yazın