Sörloth 3 puanı kurtardı, Nagelsmann’dan aferini aldı

AJANSSPOR-HABER

Trabzonspor’da 24 golle gol krallığı yaşayan Alexander Sörloth, futbol mesleğine Almanya Ligi (Bundesliga) gruplarından Leipzig’de devam ediyor. Norveçli golcü, grubunun Borussia Mönchengladbach’ı 3-2 yendiği maçta grubuna 3 puanı kazandıran golü attı. Leipzig Teknik Yöneticisi Julian Nagelsmann, Sörloth hakkında konuştu. Ayrıntılar haberde…

Sörloth için hangi yorumu yaptılar?

Alman basını, Alexander Sörloth’un Gladbach maçındaki performansıyla geri dönüşe imza attığını yazdı. Bild, ‘Alexander Sörloth şimdi Dortmund’daki vatandaşı Erling Haaland üzere goller atmıyor. Lakin; yaz devrinde 20 milyon Euro’ya transfer edilen futbolcu, Leipzig için geri dönüyor’ sözüne yer verdi.

Alman basını, Alexander Sörloth’un Gladbach maçındaki performansıyla geri dönüşe imza attığını yazdı. Bild, ‘Alexander Sörloth şimdi Dortmund’daki vatandaşı Erling Haaland üzere goller atmıyor. Lakin; yaz periyodunda 20 milyon Euro’ya transfer edilen futbolcu, Leipzig için geri dönüyor’ tabirine yer verdi.

Nagelsmann, Sörloth’un performansına değindi

Leipzig’in teknik yöneticisi Julian Nagelsmann, “Bu son derece kıymetli bir galibiyetti. İvmeyi yakalamalıyız” derken, Sörloth’un gol atmasının hem grup hem de oyuncu açısından değerli olduğuna vurgu yaptı.

Leipzig’in teknik yöneticisi Julian Nagelsmann, “Bu son derece değerli bir galibiyetti. İvmeyi yakalamalıyız” derken, Sörloth’un gol atmasının hem grup hem de oyuncu açısından değerli olduğuna vurgu yaptı.

“Çok güzel performans gösterdi, karşılığını aldı”

Nagelsmann, “Saha içindeki aktifliği birkaç hafta öncesine nazaran çok daha düzgün. Çok tesirliydi, çok düzgün performans gösterdi ve karşılığını aldı. Bu bizim için ve bilhassa de Sörloth için iyi” sözlerini kullandı. Ayrıyeten genç teknik adam, şampiyonluk tezlerinin sorulması üzerine ise “Elbette şampiyon olabiliriz. Yalnızca, buna inanmalıyız!” karşılığını verdi.

Nagelsmann, “Saha içindeki aktifliği birkaç hafta öncesine nazaran çok daha uygun. Çok tesirliydi, çok uygun performans gösterdi ve karşılığını aldı. Bu bizim için ve bilhassa de Sörloth için iyi” tabirlerini kullandı. Ayrıyeten genç teknik adam, şampiyonluk tezlerinin sorulması üzerine ise “Elbette şampiyon olabiliriz. Yalnızca, buna inanmalıyız!” cevabını verdi.

Hangi ekiplere karşı gol attı?

Sörloth, Gladbach maçının dışında Borussia Dortmund ve Hertha Berlin maçlarında gol attı. Ligde 3 gol kaydeden Sörloth, Şampiyonlar Ligi’nde Başakşehir maçında fileleri havalandırmıştı.

SÖRLOTH ATTIĞI GOL İÇİN NELER SÖYLEDİ? HABERİ OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ…

Sörloth, Gladbach maçının dışında Borussia Dortmund ve Hertha Berlin maçlarında gol attı. Ligde 3 gol kaydeden Sörloth, Şampiyonlar Ligi’nde Başakşehir maçında fileleri havalandırmıştı.

SÖRLOTH ATTIĞI GOL İÇİN NELER SÖYLEDİ? HABERİ OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ…

Bir cevap yazın